Rüyada Yastık Yatak Ve Yorgan Görmek

Rüyada Yastık Yatak Ve Yorgan Görmek

 

ruyada-yastik-yatak-ve-yorgan-gormek

Rüyada Yastık Görmek Kişinin rüyasında yastık görmesi ev sahibine ve insanlara hizmet eden bir kadına delalet eder. İlim ile uğraşan bir kimsenin ise rüyada yastık görmesi dinde ve imanda derecesinin yükseleceğine ve büyük ilim sahibi bir kişi olacağına delalet eder.Güzel yastıkları görmek güzel kadın ile evleneceğine delalet eder. Yine yastık görmesi güzel insanlarla haşır neşir olacağına,hayırlı evlatlara ve şevkatli anneye delalet eder. Rüyada dört köşeli yastık görmek şeref ve rutbe ile tabir olunur. Rüyasında yastık üzerinde oturduğunu görmek Hayırlı ve bol nimetler ile tabir olunur.

Rüyada Yatak Görmek Rüyada yatağının yumuşak ve geniş olduğunu görmesi eşinin ahlak sahibi bir insan,güzelliği dillere destan ve eşine kocasına itaatkar bir kişi olacağına delalet eder. Kişinin rüyada yün,kıl veya pamuktan bir yatak görmesi eşinin zengin kişi olacağına, yeşil ve beyaz bir yatak görmesi karısının dindar ve namuslu bir kadın olacağı ile tabir olunur. Bekar bir erkeğin yatak satın aldığını görmesi en kısa zamanda güzel ve zengin bir kişi ile evleneceğine delalet eder.Rüyada yatak üzerinde uyuduğunu görmesi korkularından emin olacağına delalet eder.

Rüyada Yorgan Görmek Bir kimsenin rüyada yorgan alıp içinde uyuduğunu görmesi hayırlı bir eş ile evleneceğine delalet eder.Yine rüyada yorgan ve çarşaf görmek zengin ve kuvvetli bir kadın ile tabir olunur. Yine rüyada inciden yapılmış bir süs yorganı görmek zengin ve şerefli bir kadın ile tabir olunur.Bazende yorgan görmek rahatlık,kuvvetli ve sağılıklı olacağına delalet eder.
Rüyanız hayır olsun.