Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada Yağmur Görmek

 

Rüyada-Yağmur-Görmek

Rüyada insan yağmur suyu ile yıkandığını görmesi korkudan emin olunmaya, yağmur tanelerinden sel geldiğini görmesi yüksek bir mertebeye ulaşacağına ve halk arasında saygı duyulacak kişi olacağına delalet eder. Rüyada yağmurlu bir gün geçirdiğini görmesi Bereket, hayır, rahmet, nimet ve rızk bolluğu ile de tabir olunur. Bir kimse rüyasında yağmurun yağarken kendisine hızlı bir şekilde ulaştığını görmesi sıkıntı çekmeden güzel ve bol bir rızk elde edeceğine delalet eder. Yağmurun sadece kendi evine yağdığını görmek Hayırlara, menfaatlere, rahmete ve bol rızka delalet eder.

Çiftçilik yapan bir insanın rüyada yağmur yağdığını görmesi müjdeli bir habere, mahsullerinin bol olmasına ve kolay ve hayırlı rızka erişeceğine delalet eder. Rüyada gökten süt, yağ, bal, zeytin yağ gibi nimetlerin yağdığını görmesi bütün insanlar için hayırlı bir yıl olacağına delalet eder. Rüyada gökten kar yağdığını görmek ise, hayat, bol ve geniş rızk, çok mal, menfaat, hayır ve ucuzluk ile tabir edilir. Gökten kılıç, ok gibi metal savaş aletinin yağdığını görmek insanlar için savaş ve düşmanlığa delalet eder.

Bazende rüyada yağmur yağmasını görmek Yüce Allah’ın rahmetine, Hak olan İslam dinine, Hakkın ihsan ettiği ferahlık ve yardım severliğe, ilim ve hikmet sahibi bir insan olacağına delalet eder. Rüyada yağmurluğu sırtına giydiğini görmek güzel bir isim yapmaya, hayırlı bir insan olacağına delalet eder. Tüccarlık yapan bir insanın rüyasında yağmurluk görmesi ise Nam, şöhret, kuvvete ve yardım severlikle tabir olunur. Hayırlı rüyalar.