Rüyada İnci Ve Yakut Görmek

Rüyada İnci Ve Yakut Görmek

 

ruyada-inci-ve-yakut-gormek

Rüyada İnci Görmek Bir kimsenin rüyasında dizilmiş bir şekilde inci tanelerini görmesi Kur’an ilmi ile tabir olunur. Kişinin inci aldığını görmesi ise ilim öğrenmeye ve insanlar arasında şanlı ve saygınlık kazanmaya delalet eder. Bir kişinin incileri bir Nehire veya bir su kuyusuna attığını görmesi insanlara iyilik yapan kişi ile tabir olunur. Bazen de inci görmek hayırlı evlat ve kolay bol mal ile tabir edilir.
Bir kadının rüyasında inci gerdanlık görmesi güzellik ve ziynet eşyası ile tabir olur. Yine bir kadın rüyasında inci bilezik görür ise o kadının kocası nezdinde çok itibarlı saygın olacağına delalet eder.

Rüyada Yakut Görmek Kişinin rüyasında yakut görmesi güzellik, şan ve şöhret ile tabir olunur. Bir kimsenin parmağına yakut tan yapılmış bir yüzüğü taktığını görmesi bol nimete ve kolay kazanca delalet eder. Bekar birisinin evlenmek isteyenin parmağına yakuttan yüzük takıldığını görmesi güzel ve zengin bir kadın ile evleneceğine delalet eder. Yine rüyada denizden ölçülecek miktarlarda yakut çıkarttığını görmek kolay ve büyük bir servete kavuşacağına delalet der.
Rüyada kendi başında yakuttan bir takılı olduğunu görmek bir kadın tarafından sevileceğine ve kadın tarafından gelecek bir mülke delalet eder. Rüyada bir yakut taşından yüzük bulmak ise ele geçecek bir mala ve huzura ereceğine delalet eder.

Geceniz ve rüyalarınız hayırlara vesile olsun.