Rüyada Buğday Ve Arpa Görmek

Rüyada Buğday Ve Arpa Görmek

 

ruyada-bugday-arpa-gormek

Rüyada Buğday Görmek Kişinin rüyasında buğday görmesi zorla kazanılan hayırlı mallara delalet eder.Buğdayı satın aldığını görmesi ise bereketli ve büyük servete ereceğine delalet eder. Bir kişi rüyasında buğdayı ektiğini görmesi Allah’ın rızası olan bir işe kavuşacağına ve yine buğday ekip kan biçtiğini gören bir kimse ise faizle kazanılacak mala delalet eder. Bir insan rüyasında yaş buğdayı yediğini görür ise iyilik ve ibadetle tabir olunur. Yeşil başaklar görmek ucuzluk ve bolluk ile tabir olunur. Kişinin rüyasında buğday satıcısını görmesi şerefli ,muhterem mal mülk sahibi bir kişi ile tabir olunur. Rüyada parasını almadan buğdayı sattığını görmek Allah yolunda ilim yapmaya delalet eder.
Bir kişi rüyasında buğday unu görür ise bol rızka ve feraha ereceğine delalet eder. Bir kadının simit görmesi ise kendisine denk bir kocaya delalet eder. Bazen de buğday unu görmek hastalıklardan kurtulup şifa bulacağına delalet eder. Buğday ununu hamur yaptığını görmesi uzaktaki birilerine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Arpa Görmek Bir kişinin rüyasında arpa görmesi az bir eziyet ile çok mal kazanacağına delalet eder. Kişi rüyasında satıcıdan arpa aldığını görmesi eline kolay geçecek büyük bir mülk ile tabir olunur. Rüyada arpayı ektiğini görmek Allah yolunda ibadete iyilik ve takva ile tabir olunur. Rüyada yaş ve taze arpa görmek hayırlı habere ve hastanın hastalıktan kurtulup şifa bulacağına delalet eder. Rüyada arpa bol rızka erişmeye,arpayı sattığını gören kişi dünyayı ahirete,arpayı aldığını gören kişi ise ahireti dünyaya tercih eden kişi olarak tabir olunur.
Rüyalarınız hayır getire.