Rüyada Arı Arslan Ve Akrep Görmek

Rüyada Arı Arslan Ve Akrep Görmek

 

ruyada-ari-arslan-akrep-gormek

Rüyada Arı görmek Arı bal yapan bir hayvan olduğundan lezzetin numunesidir, bu nedenle de arı görmek hayıra ve saadete delalet eder. Rüyada arı kovanı görmek ise eşe, kadına delalet eder. Kovanın arıları kadının neslini simgeler, bal ise malının çokluğuna delalet eder.Bazende arı kovanı görmek büyük evlere malikaneye delalet eder. Yine Arı kovanı görmek Üzüntülü ve kederli birisinin üzüntülerden kurtulup feraha ereceğine delalet eder.

Rüyada Arslan Görmek Aslan görmek kuvvete delalet eder. Rüyasında aslanı sağdığını görmek işsiz birisi ise devlet kapısında iş bulacağına, eğer tüccar veya kendi işinin sahibi ise malının çoğalacağına bolluk ve berekete delalet eder.Rüyada dişi aslan görmek ise cehalete,kibir e, kendini beğenmiş ,günahkar kişiliğe delalet eder. Rüyada aslan yavrusu görmek erkek çocuğunun olacağına delalet eder. Arslanın evine girdiğini gören kişi uzun ömürlü olacağına,bol rızka sağlık ve selamete delalet eder.Bir kişi rüyasında arslan etini yediğini görmesi devlet tarafından mükafat ve ödül kazanacağına delalet eder.

Rüyada Akrep Görmek Akrep gören kimse düşmanlığa yani insanlar ile  kötü olacağına,laf söz dalaşı yapacağına delalet eder. Rüyasında pişmiş kavrulmuş akrep yediğini gören kimse düşmanlarının mallarından yer, pişmemiş akrep yediğini gören kimse ise düşmanlarının azalacağına delalet eder. Ağız ın dan veya elbiselerinin içinden akrep çıktığını gören kimse düşmanları ile beraber oturup anlaşacağına vede eşinin düşmanlığını yani eşi ile arası açılacağına delalet eder. Rüyada akrep in soktuğunu görmesi eline geçici bir süre ile devamı gelmeyecek paraya delalet eder.
Hayır söyleyelim,hayra yoralım hayır olsun inşallah.