Rüyada Ağaç Görmek

Rüyada Ağaç Görmek

 

ruyada-agac-gormek

Bilindiği gibi ağaçlar çeşit çeşittir. Bunlardan kimisi meyve verir, kimisinin kokusu güzeldir, kimisi çiçek açar, kimisinin gölgesi olur, bazıları da odun olurlar, günlük hayatımızda hepsinden de zaman zaman faydalanırız.
Rüyada yalnızca kokusu olan bir ağacı görmek iyilik sahibi bir insan olunacağına delalet eder. Portakal, limon, mandalina gibi hem kokusu olan hemde meyvelerinden faydalanılan ağaçları rüyada görmek iç ve dış güzelliğe ilim ve irfan ile tabir olunur. Rüyada üstün de meyveler olan ağaçları görmek eline bol miktarda bir mal geçeceğine, ağaçların meyvelerini koparıp yemek yine bol servete ve kazanca delalet eder. Uzun ve görkemli bir ağacın üstüne çıktığını görmek büyük bir kişi olacağına, bekar ise evleneceğine delalet eder.

Ağacın dallarının yeşillenip çoğaldığını görmek kardeşlerin iyiliğine,evlatların hayırlı olmasına ve akrabaların çoğalıp dostlarının artacağı ile tabir olunur. Rüyada ağaç diktiğini görmek büyük ve iyi, şahsiyetli insanlarla dostluk kuracağına delalet eder. Ağacın yapraklarının ağır ağır yeşerdiğini görmesi rızkının armasına ve zenginliğinin daim olacağına dinde ise sebatkar olacağına delalet eder. Çınar, servi gibi gölgesi olan ve ulu ağaçları görmek şöhret sahibi, haşin ve sert bir mizaçlı olacağına delalet eder. Dağda, yamaçlarda ve dere kenarlarındaki ağaçları rüyada görmek ise güzel ilim ve ibadete,bol rızka delalet eder. Rüyasında üzüm ağacının dalını kestiğini gören kimse şerefe erişir. Muz ağacını görmek hem dünyalık hem ahiretlik kişi sahibi olacağına delalet eder. Rüyada sedir ağacı görmek ise faziletli kişi, soylu ve cömertlik ile tabir olunur. Elma,Şeftali,Kayısı gibi meyve ağaçlarını rüyada görmek zenginlik,yiğitlik, mertlik ve cömertlikle tabir edilir. Hurma ağacı görmek zevce,evlat, mal,mülk ve saltanat sahibi kişilik ile tabir olunur. Rüyada zeytin ağacını ve ona su verdiğini gören kişi başladığı her işi hayırlı ve kolay bir şekilde sonlandıracağına delalet eder.
Rüyalarınız hayır olsun.